Bugünkü
Takvim

58 rakamı cinayeti çözdü

ABONE OL
58 rakamı cinayeti çözdü
İstanbul Bahçelievler'de kanlar içinde bulunan bir genç, polisler tarafından hastaneye kaldırıldı. Ancak şah damarı kesilen yaralı öldü. Ekipler, kimliği bulunmayan cesedin cebinden üzerinde Sivas'ın plakası olan 58 rakamının olduğu bir anahtarlık buldu. Polis, ölen kişinin fotoğrafı ile Sivaslılar'ın bulunduğu mahalle kahvehanelerinde araştırma yapınca, yaşamını yitiren gencin Özgür Köse olduğunu belirledi. Köse'nin arkadaşı Recep Sarı'nın evine baskın yapıldı. Sarı, üzerinde kan lekeleri olan elbiseler ile yakalanınca gözaltına alındı. Sarı, liseyi beraber okuduklarını, kendisini uyuşturucuya alıştırdığını söyleyerek cinayeti işlediğini itiraf etti.

Deniz DERİN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.