Bugünkü
Takvim

cilerden Özgecan tepkisi

ABONE OL
Taksicilerden Özgecan tepkisi
MERSİN'in Tarsus ilçesinde feci şekilde katledilen Özgecan Aslan için yaklaşık 100 kadar taksici İstanbul'da eylem yaptı. Gece yarısı Vatan Caddesi'nde toplanan ciler araçlarına Özgecan posterleri astı. Beyoğlu Taksiciler Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Resul Sivri, "Bu canilerle aynı meslekten olarak anıldığımız için utanç duyuyor, gencecik bir hayat söndürüldüğü, bir eve ateş düştüğü için lanetliyoruz" dedi. Resul Sivri, şöyle konuştu: "Bizim aracımıza binen her müşteri namusumuzdur, şerefimizdir, onurumuzdur. Bu tür olaylara her kim karışırsa, taksici camiası olarak karşısındayız."

kalan karakter 1000

gerçekçi gerçekçi

alkışlıyorum sizi tok nerde tok yönetimi nerde şöförler odası taraflı başkanı nerde yazık çok yazık rant için yarın bir gün seninde canın yanarsa o zaman ağlayıp sızlama

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 25.02.2015 16:31

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.