Bugünkü
Takvim

Dön Gözde

ABONE OL
Dön Gözde
Aydın'da 19 yaşındaki Gözde Önal, geçen çarşamba günü okula gideceğini söyleyerek evinden çıktı. Kendisinden bir daha da haber alınamadı. Ailesi polise başvurusu yaptı. Yapılan araştırmalarda Önal'ın okula gitmediği belirlendi. Eşi Melek Ünal ile endişeli bekleyişleri süren baba Selahattin Önal, "Kızım evden birkaç kıyafet almış. Çarşamba gününden bu yana kendisini arıyoruz" dedi. Baba Önal, kızını gören ya da yerini bilenlerin polise ya da kendilerine ulaşmalarını istedi. Aile ayrıca çeşitli sosyal paylaşım sitelerinden kızının bulunması için çağrı yaptı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.