Bugünkü
Takvim

başladı

ABONE OL
Tavla şöleni başladı
İstanbul Tavla Derneği Tavla Kulübü'nün (İSTAVDER) düzenlediği "Tavla Şöleni" başladı. Üç gün boyunca sürecek turnuvada şampiyon Pazar günü oynanacak maçlarla belirlenecek. Türkiye'nin yanı sıra KKTC, Yunanistan, Bulgaristan, İran, Gürcistan, gibi ülkelerden gelen oyuncularla birlikte toplam 400 tavla tutkunu yarışacak! İSTAVDER Başkanı Fuat Erdağ, "Dünyada gerçekleştirilen turnuvalar, maddi durumu iyi olan insanlara hitap ediyor. Katılım için 1000 Euro civarında ücretler ödeniyor. Bizde ise, oyuncuların sadece 190 TL vermesi gerekiyor. Böylece her tavla
tutkunu yarışmalara katılabiliyor" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.