Bugünkü
Takvim

Özgecan dersi!

Ozgecan dersi! , çocuk eğitiminin ailede başladığını söyledi ve ekledi: Özgecan'ın başına gelenler, bir caninin eseri değil mi? Aile ya da çevre, bir masumdan bir katil yetiştirebiliyor

ABONE OL
Özgecan dersi!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Elazığ ziyaretinde ailelere ders niteliğinde çok önemli mesajlar verdi. First Lady, Elazığ Belediyesi ve Fırat Üniversitesi iş birliğinde yürütülen "Anne Üniversitesi Programı"nın açılışında yaptığı konuşmada, Mersin'de üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın vahşice katledilmesine değindi.

'HER DAVRANIŞIMIZ ÖRNEK'
Özgecan'ın ailesine sabırlar dileyen Erdoğan, "Özgecan kızımızın yaşadıkları hiç aklımızdan çıkmıyor" dedi. Erdoğan, "Özgecan'ın başına gelenler, bir caninin eseri değil mi? Günahsız doğmuş bir insanın hangi noktalara gelebildiğini sadece bu olayda bile net olarak görebiliyoruz. Aile ya da çevre, bir masumdan bir katil yetiştirebiliyor" dedi ve ekledi: "Ne yazık ki eğitimi bir öğretmene, bir okula havale etmek gibi yanlış algılarımız var. Bizler, çocuklarımız için bir okuluz. Her bakışımız, her davranışımız, her sözümüz onlar için bir ders niteliği taşıyor. Bizler kendimizi çok iyi donatmalıyız ki bizden mezun olan çocuklar da iyi olsun." , program sonrası, kendisiyle konuşmak isteyen katılımcılarla bir süre görüştü.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.