Bugünkü
Takvim

Kaza değil cinayet

'da Şahin K., otomobilinden inen sevgilisinin saçlarından tutarak, gaza bastı. Talihsiz kız, feci şekilde can verdi. Gencin yakınları, kaza değil cinayet olduğunu söyledi!

Kaza değil cinayet
Akıllara durgunluk veren olay 'da yaşandı. Şahin K. ile sevgilisi Hüsniye Aslan, bir bar eğlendi. Bir süre sonra eğlence mekanından çıkan iki sevgili otomobillerine bindi. İkili araç seyir halindeyken tartıştı. Hüsniye Aslan evine gitmek istedi ancak Şahin K. Bunu kabul etmedi. İki sevgili arasında tartışma çıktı. Genç kız araçtan inmek için kapıyı açarken, Şahin K. sevgilisinin saçlarından tuttu. Daha sonra gaza bastı. Hüsne Aslan'ı bir süre sürükledi. Bu sırada Aslan, otomobilden atladı. Aracın arka tekeri altında ezilen talihsiz kız feci şekilde can verdi.

ACILI AĞABEY!
Genç kızın ağabeyi 35 yaşındaki Yahya Deniz Aslan ise olayın kaza değil, cinayet olduğunu söyledi. Şahin K., tutuklanırken, Hüsniye Aslan'ın cenazesi memleketi Osmaniye'de toprağa verileceği belirtildi.

ERDOĞAN ÖZTÜRK

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.