Bugünkü
Takvim

Terör organı

ABONE OL
Terör organı
Terör örgütü , vahşetlerine bir yenisini daha ekledi. Irak'ın Birleşmiş Milletler (BM) Büyükelçisi Muhammed El Hakim, BM Güvenlik Konseyi'nde (BMGK) IŞİD'in organ kaçakçılığı yaptığını anlattı. Irak'ta bulunan naaşların bazılarının böbreklerinin ya da diğer organlarının alındığını söyledi. Bu arada IŞİD'in Avrupa'ya yönelik büyük bir eylem hazırlığında olduğu ileri sürüldü. İtalyan basınına göre Libya'ya olası bir müdahale halinde IŞİD, 500 bin mülteciyi aynı anda Akdeniz'den Avrupa'ya gönderecek. Örgüt böylece Avrupa'da sokak gösterilerini ateşleyecek. Bu iddialar sürerken IŞİD'in dün 150 kişiyi idam ettiği öne sürüldü.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.