Bugünkü
Takvim

Menderes, üsteğmeni 17 gün sonra verdi

ABONE OL
Menderes, üsteğmeni 17 gün sonra verdi
Denizli'de 3 Şubat günü, Pilot Üsteğmen, Burak İz, arkadaşıyla ördek avlamak için Büyük Menderes Nehri'ne gitti. Ancak bindiği bot alabora oldu. Daha sonra da kendisinden haber alınamadı. İstanbul'daki 4. Kara Havacılık Alay Komutanlığı'nda görev yapan ve evli olan İz'in cesedi, 17 gündür süren arama çalışmaları sonunda, dün sabah, Feslek Sulama Regülatörü'nde bulundu. Denizli Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekiplerine bağlı 3 dalgıç tarafından çıkarılan İz'in cesedi, otopsi için Buharkent Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Üsteğmen 'in ölüm haberini
alan ailesi sinir krizleri geçirdi.

Ümit ÖZMEN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.