Bugünkü
Takvim

'Bu adamı durdurun'

ABONE OL
'Bu adamı durdurun'
Kütahya'da yaşayan Sevim Çıra, uygulayan eşi Mehmet Dönmez'den boşandı. Ancak dayakçı koca, genç kadını rahatsız etmeyi sürdürdü. Dönmez, 2006'da cinayet suçundan cezaevine girdi. Hapisten 2 kez firar edip, eski eşini gözünden bıçakladı, çenesini keserle kırdı, saçlarını ise derisiyle birlikte yoldu. Bir gözünü kaybeden ve vücudunda kırılmadık yer kalmayan Çıra, son olarak adliye koridorunda eski eşinin saldırısına uğradı. Dönmez'in "Senin öbür gözünü de kör edeceğim" diye tehdit ettiğini söyleyen genç kadın, "Ne olur bu adamı durdurun. Bu adam beni öldürecek. Devlet beni korusun" diye ağladı.

İhsan TUNÇOĞLU

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.