Bugünkü
Takvim

Boğma gerçek teneffüs suni

Hasan Yelmez, kendisini aldattığından şüphelendiği eşini elleriyle boğdu. Pişman olduğunu belirten Yelmez, eşine suni teneffüs ve kalp masajı yaparak hayata döndürmeye çalıştığını söyledi.

Boğma gerçek teneffüs suni
ADANA'da 44 yaşındaki eşi Halime Yelmez'i elleriyle boğarak öldüren 47 yaşındaki Hasan Yelmez çıkarıldığı ilk duruşmada le ilgili ilginç ayrıntılar anlattı. Hasan Yelmez, 14 yıl önce evlendiği ve 2 çocuğunun annesi Halime Yelmez'in kendisini aldattığından şüphelenmeye başladı. Eşinin cep telefonuna internetten program yükleyerek konuşmalarını dinleyen Yelmez, eşi ile birlikte çalıştığı özel güvenlik görevlisi M.S.'nin samimi konuşmalarını dinledi. Aldatıldığına emin olan Hasan Yelmez eşi Halime Yelmez'e durumu anlattı. Geçen 7 Eylül'de evlerinde çıkan tartışma sonucu Hasan Yelmez eşini elleriyle boğarak öldürünce tutuklandı.

İNTERNET PROGRAMI
Eş katili, ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası istemiyle 5'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde ilk kez hakim karşısına çıktı. Yelmez eşinin Suriyeliler'in kaldığı kampta güvenlik görevlisi olarak çalışmaya başladıktan sonra değiştiğini söyledi. Eşinin sık sık telefonla konuşmasından şüphelenen Hasan Yelmez, internetten indirdiği programlar sayesinde eşi ile mesai arkadaşı olan M.S. arasındaki konuşmaları dinlediğini iddia etti. 2,5 ay süren dinlemelerde Halime Yelmez'in, M.S.'ye 'Gözlerine baktığım zaman yaşadığımı anlıyorum' dediğini duyunca dünyasının yıkıldığını söyleyen Hasan Yelmez, "Duyduklarımı söyledim Tokat attım. 'İşine gelmiyorsa git' diye bağırdı. Kendimi kaybettim. Tek elimle boğazını sıkmaya başladım. Hareketsiz şekilde yere yığıldı. Suni teneffüs ve kalp masajı yaptım ama hareket etmiyordu. Kalem kamera alıp yatak odamıza yerleştirerek eşimin beni aldattığını belgelemek istiyordum. Ses kayıtlarını toplamıştım. Görüntü kaydı da alarak boşanma davası açacaktım" dedi. Mahkeme heyeti, celse arasında ifade vermek isteyen Halime Yelmez ile ilişkisi olduğu iddia edilen M.S.'nin talebini reddederek zorla getirilmesine karar verdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.