Bugünkü
Takvim

Bakıcı da serbest

ABONE OL
Bakıcı da serbest
Ergenekon davası kapsamında, firari olduğu için dosyası ayrılan emekli Tümgeneral 'nın avukatı, müvekkili hakkında yakalama kararı ile yokluğundaki tutuklama kararının kaldırılması için mahkemeye başvurdu. Başvuruyu inceleyen İstanbul 7. Ağır Ceza Mahkemesi, Bakıcı hakkındaki 'yokluğundaki tutuklama kararı'nın kaldırılmasına karar verdi.

kalan karakter 1000

Hakki Hakli Hakki Hakli

Bir cok askerimiz Paralel kumpas kurbani!

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 20.02.2015 16:37
ali san ali san

Suçu yoktu da niçin kaçmıştı bu "cenırıl efendi", hem de pkk yardımı ile..? Şimdi gelip "ben suçsuzum, görgü ve bilgimi artırmak amacıyla firar etmiştim", der mi ?...El cevap :der...Haklı çıkar mı ?...El cevap : (Cevabı okuyucuya bırakılmıştır),,,

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 20.02.2015 14:36
zelimhan zelimhan

benim vicdanımda SUÇLUDURLAR HEPSİ. Yargının bunlara ceza vermeyeceğini ADIM gibi biliyordum süpriz değil bu kararlar ama Mahşer günü ellerim bunların YAKASINDA..

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 20.02.2015 07:29

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.