Bugünkü
Takvim

Orman kanunu!

3 ay önce Ankara'dan kaçırıldıktan sonra tecavüz edilen ve dilendirilen 14 yaşındaki kız çocuğu, ailenin şikayeti üzerine 'da kurtarıldı

ABONE OL
Orman kanunu!
Adana'da yaşayan 25 yaşındaki Bahadır K., 3 ay önce o zaman 13 yaşında olan S.N.Ö.'yü (14) Ankara'da annesinin dükkanında gördü. Bahadır K. ailesiyle gelip S.N.Ö. ile evlenmek için istedi. Ancak kız çocuğunun ailesi yaşı küçük olduğu için kabul etmedi. Bunun üzerine Bahadır K., yolda yürüyen S.N.Ö.'yü zorla otomobile bindirerek kaçırdı. Gözü dönen genç, kız çocuğunu kaçırdıktan sonra da aileyi telefonla arayıp, "Kızınız bende eğer polise giderseniz, kızınızı öldürürüm" diyerek tehdit etti. Aile de korkarak polise gitmedi. İddiaya göre Bahadır K. kız çocuğuna defalarca tecavüz etti. Talihsiz kız çocuğu, 'da dilendirilmeye başlandı. S.N.Ö.'nün ailesi de aralıklarla kızlarıyla telefonla görüştü.

SÜREKLİ ÖLÜMLE TEHDİT ETT İ

Her görüşmede Bahadır K., polise gitmeleri halinde kızı öldüreceği tehdidinde bulundu. Bu duruma 3 ay dayanabilen aile sonunda kızlarını alamayacağını anlayarak polise başvurdu. Ankara polisi yaptığı araştırmada kız çocuğunun Adana'da olduğunu belirledi. Bunun üzerine Adana polisi devreye girerek kız çocuğunun kaldığı adresi belirleyip operasyon için düğmeye bastı. Yapılan operasyonda Bahadır K., annesi Selver K. (44), babası Arif K. (48) ve amcası Serdar K. (38) gözaltına alındı. Anne, baba ve amcaya kız çocuğunu dilendirmekten işlem yapılarak serbest bırakıldı. Bahadır K. ise "Çocuğu cinsel istismar ve kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma" suçlarından işlem yapılarak adliyeye sevk edildi. Zorba aşık tutuklandı.

kalan karakter 1000

kanun kanun

idamın geri gelmesini istiyorum

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 19.02.2015 17:04
emel emel

bunlar insan değil

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 19.02.2015 17:03
ld ld

eğerkı bu işi yapanlar yardım ve yataklık edenler en ağır ceza yı almadılar ıse veeya hakım vermedı ıse toplumu ayaklar altına almıs demektır.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 19.02.2015 14:59
xyz xyz

TEK ÇÖZÜM KISAS.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 19.02.2015 14:22
cenk cenk

Adana nın sabıkası kabarık

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 19.02.2015 14:07

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.