Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 18.02.2015 Gazete
ABONE OL

Ölüm oyunu

İstanbul'un en gözde semtlerinden Bebek'te bir grup ci adeta ölüme meydan okudu. Gençler, otomobillerin arkasına tutunarak uzunca süre yolculuk yaptı. Sürücülerin olaya tepki vermemesi dikkat çekti

Ölüm oyunu
Sosyetenin uğrak yeri Bebek'te gençler adeta ölüme meydan okudu! Dün yaşları 15 ile 18 arasında değişen bir grup ci, Ortaköy'den Yeniköy tarafına giden bir otomobile tutunarak yolculuk yaptı. Bu olayı bir oyun haline getiren gençler yaşamla ölüm arasında ince çizgide gitti geldi! Bebek sakinleri bu duruma sessiz kaldı. Lüks kafelerde kahvelerini yudumlayan vatandaşlar da duruma seyirci kaldı. Sürücüler de gençlerin ölümle olan oyununu görmezden geldi... Sadece biri vardı, gençleri uyaran, o kişi de yol kenarındaki çiçekçiydi! "Ben her gün bu manzarayla karşılaşıyorum. Bu patenci gençler, sürekli otomobillerinden arkasına tutunup, yolculuk yapıyor.. Umarım herhangi bir kaza olmaz. Hayatlarıyla oynuyorlar" dedi.

AYDIN HAMZA

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.