Bugünkü
Takvim

Hoca bak bunlar ne diyor

Paralel yapının önde gelen isimlerinden ve savcılıktan ihraç edilen , sözde çark etti. Bal, partisinin MKYK kurulunda "Cemaate verdiğimiz destek yanlıştı" derken, Öz de BBC'ye, "Ben Gülenci değilim" diye röportaj verdi

ABONE OL
Hoca bak bunlar ne diyor
Paralel yapı fire verdi! Daha önce, örgüte mensup olmaktan gurur duyan İdris Bal ve Zekeriya Öz, umutlarını kesti. Pensilvanya'da yaşayan örgüt lideri Fethullah Gülen'den aldığı emirler doğrultusunda Ak Parti'den istifa edip Demokratik Gelişim Partisi'ni (DGP) kuran Bal'ın, bir türlü beklediği desteği göremedi. Basın toplantılarını kimse izlemedi! Partilileri bile onu dinlemedi. Sözlerine tek kulak veren, cephe aldığı devletinin ajansı oldu. Sonunda Bal da "U" dönüşü yaptı. Son MKYK toplantısında paralel yapıya sözde rest çekti: "MKYK üyelerinden bazıları partiyi, cemaat partisi yapmaya çalışıyor. Asla buna müsaade etmeyeceğiz. Cemaate şimdiye kadar verdiğimiz desteğin yanlış olduğuna kanaat getirdim. Gülen'le seçim ittifakı kurmak isteyenler varsa gitsin parti kursun ve seçimlere girsin." ı'ın açıklamalarının şaşkınlığı geçemeden bir traji-komik açıklama da Zekeriya Öz'den geldi. İngiliz yayın organı BBC'ye röportaj veren Öz, cemaatçi olmadığını söyleyerek herkesi kendisine güldürdü.

'SADECE KULÜP ÜYESİYİM'
Ergenekon, Balyoz, Şike ve 17-25 Aralık darbe girişimlerinin mimarı olan eski savcı Kraliçe'nin kanalına şunları söyledi: "Ben hiçbir siyasal, sosyal görüşün mensubu değilim. Tek bir kulübün, tuttuğum takımın üyesiyim. Cemaat, tarikat, parti ile alakam yok. Asla da olmadı."

kalan karakter 1000

mehmet mehmet

bunlar çıkar için kavga eden kesimler OLDUĞU belli olmuyor mu?

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 18.02.2015 10:13
misafir misafir

istermisiniz şimdide aynı açıklamayı öbür idriste yapsın.

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır0
cevapla 18.02.2015 09:06
a.y. a.y.

tamam yedik şimdi sende temizlendin. sen çok akıllısın bu millet enayi öylemi. zaten her defasında duvara toslamanızın nedeni de bu değilmi. millet memlekette olan biteni an be an takip ediyor. çünkü bu memlekette, gayri milli olan bazıları başbakanı asacak kadar. şirazeden çıkabildiler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 18.02.2015 08:32
Mehmet Mehmet

Hadi oradan ZEK...
Yalanın bini bir para, dubai savcısı seni

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 18.02.2015 02:14

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.