Bugünkü
Takvim

Doğuştan ehliyetli

Samsunlu , trafikteki tüm sürücülere fena fark attı. Doğduğu gün araç ehliyetini aldı!

ABONE OL
Doğuştan ehliyetli
SAMSUN'un Bafra ilçesinde yaşayan Şükrü Satılmış (49), tüm sürücüleri solladı! Satılmış'ın ehliyetini görenler, "Doğuştan şoför" demeden edemedi. 1985 yılında 'B' sınıfı ehliyet alan Şükrü Satılmış, 1991'de ise 'E' sınıfı ehliyet almaya hak kazandı. Samsun Trafik Tescil Şube Müdürlüğü'nden ehliyetini alan Satılmış, ehliyet numarasının yanına doğum tarihinin de yazıldığını fark etti. Yetkililer ise bunun bir sıkıntı yaratmayacağını söyledi. Yapılan hatayla birlikte "doğuştan ehliyetli" olan Satılmış'ın başına ise komik olaylar geldi. Satılmış, "Bir gün emniyet kemerini bağlamadığım için polis ceza yazacaktı. Kontrolü yapan memur, 'Vatandaş doğduğu gün ehliyet almış. Doğuştan şoför' dedi. Ben de 'Anadan doğma ehliyetli şoförüm, ceza yazmayın' dedim. Memur ise 'Ben anadan doğma şoföre de ceza yazmışım demek için ceza yazacağım' yanıtını verdi" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.