Bugünkü
Takvim

panikte

Sosyetenin uğrak yeri olan 'te kar maskeli soyguncu paniği yaşanıyor! Daha önce de işadamı Özer Öztarhan'ın evini soyan lar her yerde aranıyor...

ABONE OL
Bebek panikte
İstanbul'un en gözde yerlerinden biri olan Bebek'te kar maskeli soyguncular adeta terör estirmeye başladı. Sosyete, büyük panik yaşadı. 'te önceki gün bir apartman önüne lüks bir otomobil ile gelen lar, binanın 3.katındaki Kendo (kılıç kullanma sanatı) hocası İmren İpek'e ait daireye girdi. Soyguncular, kimsenin olmadığı evde içerisinde yaklaşık 100 bin TL değerinde altın ve saatlerin bulunduğu öğrenilen kasayı alarak, binanın 3. katından aşağı indirdi. Bu sırada apartman görevlisinin durumu fark etmesi üzerine maskeli 5 kişi, kasayı hemen araca yükledi. Otomobille hızla uzaklaşan soyguncular, kaçarken sokak içerisinde bulunan bazı araçlara da çarparak maddi zarar verdi.

İZLERİNE RASTLANMADI!
Polis ekipleri, dairede ve bina içerisinde incelemelerde bulundu. Ancak şu ana kadar, Bebek'te korku salan hırsızların izlerine henüz rastlanılamadığı öğrenildi. Daha önce de tanınmış işadamı Özer Öztarhan'ın evine giren kar maskeli hırsızlar evde buldukları para ve ziynet eşyalarını alarak kaçmaya başlamışlardı. Ancak hırsızlar kaçarken, kapıda yemekten dönen Öztarhan çiftiyle karşılaşılaşmıştı. Çifte silah doğrultan soyguncular , "Size zarar vermeyeceğiz, sesinizi çıkarmayın" diyerek, sırra kadem basmıştı..

MEVLÜT YÜKSEL

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.