Bugünkü
Takvim

ye gitti tecavüze uğradı

te tanıştığı adamın evine yaşamak için giden ve soyunarak duşa giren kadın, 'tecavüze uğradım' diye şikayetçi oldu

ABONE OL
Fanteziye gitti tecavüze uğradı
Antalya'da ilginç bir dava görülmeye başlandı. Davanın sanığı Tanzer A. (35) duruşmaya katılmadı. Şikayetçi Mukaddes P. (33) bir süre önce eşinden boşandığını, evlenmek için teki arkadaşlık sitelerine girdiğini anlattı. Mukaddes P., "İnternetten tanıştığım birini evime davet ettim. Ama gelince hayal kırıklığına uğradım ve kapıdan geri çevirdim" dedi.

ÜÇGEN VÜCUTLU

Yine internet sitesinde boşandığı eşine benzeyen bir kişinin fotoğrafını gördüğünü anlatan Mukaddes P., "Fotoğrafta üçgen vücutlu, uzun boylu biri vardı. Üstelik boşandığım eşimi de andırıyordu. O kişi, doktor olduğunu söyledi. Beni evine davet etti. Evine gittiğimde kapısının açık olacağını söyledi. yaşamak için 'Sen geldiğinde banyoda olacağım' dedi. 'Ben banyodayken sen geleceksin. Seni duşun altında çırılçıplak bekleyeceğim. Sen de soyunup yanıma geleceksin' dedi. Verdiği adrese gittim. Kapı açıktı. İçeri girdim, soyunup banyoya girdim" diye konuştu.Ancak duşa yaklaşınca karşına çıkan kişinin evden kovduğu Tanzer A. olduğunu ve bu kişinin kendisine tecavüz ettiğini söyledi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.