Bugünkü
Takvim

Bu bahar çok güzel olacak

ABONE OL
Bu bahar çok güzel olacak
Başbakan Ahmet Davutoğlu, Doğu Karadeniz Projesi Eylem Planı (DOKAP) için Ordu'da konuştu. Daha sonra bir gazetecinin çözüm sürecine ilişkin sorusuna cevap veren Davutoğlu, şunları söyledi: Biz hükümet olarak bütün bu konularda hazırlıklarımızı yaptık. Her türlü çalışmanın da yürütülmesi konusunda arkadaşlara da gerekli talimatları verdik. Birkaç kanaldan bu anlamda çalışmalar sürdürülüyor. Tabi neticesini de hep birlikte göreceğiz. İnşallah bu bahar Türkiye'de çok daha güzel bir siyasi ortamda da, sosyal ortamda da güzel bir bahar havasının gelmesini sağlayacak gelişmelere sahne olur...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.