Bugünkü
Takvim

Son kurban Murat

ABONE OL
Son kurban Murat
Resmi ziyaretler kapsamında Küba'da bulunan Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, gezi sırasında, ülkede bulunan şarkıcı 'la karşılaşmış, ünlü şarkıcı da Erdoğan ile Küba'da çektirdiği fotoğrafı resmi Twitter hesabından takipçileriyle paylaşmıştı. Ama Erdoğan ile görünen her ünlünün başına gelen Dalkılıç'ın da başına geldi. Daha önce onlarca sanatçıyı sadece fikirlerini söylediği için linç edenler bu kez Dalkılıç'ı hedef aldı. Sosyal medyada Dalkılıç aleyhine başlatılan linç kampanyasında "Sen de artık Yavuz Bingöl gibisin." "Yazık sana" "Senin de bu ülkede aç kalacağın günler gelecek" "Yalaka sarkıcı bozuntusu" "Kaç para aldın Murat" gibi terbiyesiz ve seviyesiz yorumlar yapıldı.

kalan karakter 1000

taner taner

hey geziciler sanatçılarımıza pislik yapmayın siz gidin geziolaylarında paptığınız gibi parklara pisleyin terbiyesiz ibretlikler

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 14.02.2015 02:57
volkan volkan

c.h.p ye oy yokkkkkkkkk

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 14.02.2015 02:51
murat murat

adaş seni tebrik ediyorum cbaşkanımı bende çok seviyorum

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 14.02.2015 02:49
deniz deniz

harikasın murat dalkılıç genç ak partili seviyoruz seni

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 14.02.2015 02:48
demir demir

sayın c.başkanım önünüzde saygı ile eğiliyorum murat senide kutluyorum

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 14.02.2015 02:40

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.