Bugünkü
Takvim

Antalya'da Musallaspor yası

Irak'ın Kerkük kentinde amatör ligde oynayan Türkmen takımı Musallaspor'un iki futbolcusu IŞİD tarafından öldürüldü. Musallaspor, Antalya'da yapmayı planladığı 10 günlük kampı iptal edince Muratpaşa Belediyesi yas tuttu

ABONE OL
Antalya'da Musallaspor yası
Kerkük'teki amatör futbol kulübü Musallaspor'un futbolcuları Saddam Abdulhalik ve Rıdvan Resul'ün IŞİD tarafından öldürülmesi nedeniyle Antalya'daki kampını iptal etmesi, Muratpaşa'da üzüntüyle karşılandı. Musallaspor'un 10 gün Antalya'da kamp yapması ve bu süreçte Muratpaşa'nın amatör futbol takımıyla hazırlık maçı oynamasının planlandığını dile getiren Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal şunları söyledi: "Musallaspor'u Antalya'da 10 gün ağırlamak Kerkük kökenli vatandaşlarla bir araya getirmek istiyorduk. Ama 2 sporcusu IŞİD tarafından öldürülünce kampı iptal ettiler. Musallaspor camiasının başı sağolsun. Büyük üzüntü içerisindeyiz" diye konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.