Bugünkü
Takvim

Piyangodan bebek dogdu

17 yıllık evli Doğdu çifti, bir hastanenin çekilişine katıldı. Piyango kendilerine vurdu. İlk denemede başarılı olundu. Çınar bebek anne-babasını mutluluğa boğdu

ABONE OL
Piyangodan bebek dogdu
SON yıllarda artan kısırlık vakaları uygulamalarına talebi yükseltti. Buna rağmen pek çok kişi anne-baba olamazken, Doğdu çiftine bebek piyangosu vurdu. Samsun'da yaşayan 34 yaşındaki Dilek ve 40 yaşındaki Bülent Doğdu çifti, yıllarca çocuk özlemiyle yaşadı. Çift, kentteki özel bir hastanenin düzenlediği etkinliğe katılarak kura ile ücretsiz tüp bebek tedavisi hakkı kazandı. Tedavi sonucunda bir erkek bebeklerinin dünyaya gelmesiyle çiftin 17 yıllık evlat özlemi sona erdi. 70 çift arasında tüp bebek tedavisi piyangosunun kendisine vurduğunu söyleyen Dilek Doğdu, "Kurada ismimi duyunca havalara uçtum. Eşimin böbrek hastalığı nedeniyle çocuğumuz olmuyordu. İlk denemede de bebek sahibi olduk. Çok güzel bir duygu. Allah bebek özlemi çeken herkese nasip etsin" dedi.

HOŞGELDİN ÇINAR HÜDAVERDİ
Bebeklerine 'Çınar Hüdaverdi' adını veren Bülent Doğdu ise duygularını şöyle dile getirdi: "Hüdaverdi'nin anlamı 'Allah verdi'. Bu ismi genelde çocuk özlemi çekenler bebeklerine veriyor. Biz de 17 yıldır beklediğimiz oğlumuza bu ismi verdik. Baba olmak çok güzel bir duyguymuş. Ayaklarım yerden kesildi."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.