Bugünkü
Takvim

'den foto kanıt

IŞİD'den foto kanıt
Terör örgütü 'in infazlarına bir yenisi daha eklendi. ABD'li yardım gönüllüsü Kayla Jean Mueller, örgüt tarafından öldürüldü. IŞİD, 26 yaşındaki Kayla'nın öldüğünün kanıtı olarak da ailesine kefene sarılı fotoğraflar gönderdi. Fotoğrafları inceleyen ABD istihbaratı 18 aydır IŞİD'in elinde olan Mueller'in öldüğünü doğruladı. Mueller'in bir IŞİD lideri ile zorla evlendirilmiş olabileceği iddia edildi. Kayla'nın annesi ise dün objektiflerin karşısına geçip gözyaşları içinde kızının öldürüldüğünü anlattı. Acılı kadın "Kızımdan tam 18 aydır haber alamıyordum. Yavrumun cenazesini bana getirin" diyerek gözyaşı döktü.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.