Bugünkü
Takvim

Çeyrek asırlık anne hasreti

ABONE OL
Çeyrek asırlık anne hasreti
İzmir'de 'un yaşadıkları filmlere konu olacak cinsten. Hüseyin henüz bir yaşındayken annesi Fatma Sevil ile babası Hasan Baycur şiddetli geçimsizlik nedeniyle ayrıldı. Eşinden boşanan Fatma Sevil 1 yaşındaki oğlunu Torbalı'da bırakıp, gitti. Üvey annesiyle birlikte yaşamak zorunda kalan Hüseyin Baycur'un hayatı o günden sonra zindana döndü. Öz babası ile üvey annesinin dövüp sokağa attığı Baycur günlerce park ve sokaklarda yaşadı. Hüseyin Baycur'a o günden sonra amcası sahip çıktı. Babasıyla uzun yıllardır küs olduğunu anlatan Hüseyin Baycur, 26 yıldır annesini bulmak için sokak sokak geziyor.

Ceyhan TORLAK

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.