Bugünkü
Takvim

Yine şov yaptılar

ABONE OL
Yine şov yaptılar
Selam soruşturması kapsamında dün İstanbul Merkezli çeşitli illerde yapılan operasyonlarda 21 polis gözaltına alındı. Operasyonun talimatını İstanbul Cumhuriyet Başsavcı vekili İrfan Fidan'ın verdiği öğrenildi. 21 polisin yanı sıra ceza evinde bulunan bazı polislerin de şüpheliler listesinde olduğu öğrenildi. Şüphelilere devletin ulusal ve uluslararası yararları bakımından gizli kalması gereken nitelikteki görüşmeleri kaydettikleri suçlamaların yöneltildiği bildirildi. Suçlamanın terör örgütünün amaçları doğrultusunda siyasal ve askeri casusluk olduğu ifade edildi. Gözaltılar sırasında daha önce olduğu yine paralel şovlar yapıldı. 17 Aralık operasyonu sonrası ihraç edilen eski İstanbul TEM Şube personeli Başkomiser Mehmet Işık Haseki de sağlık kontrolünden geçirildi. Işık hastaneye girerken, "Devlete sızan acem yılanları..." diyerek ve kelepçeli ellerini kaldırarak bir kez daha şov yaptı.

kalan karakter 1000

Hakki Hakli Hakki Hakli

Birakin artik IRAN düsmanligini sizi gidi israil yilanlari, mossad ajanlari!!

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 09.02.2015 18:57

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.