Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 09.02.2015 Gazete
ABONE OL

lar artık daha güvenli

Okullar artık daha güvenli
İzmir Karşıyaka'da giriş çıkışlarında ve çevresinde son aylarda artış gösteren bonzai satışı ve kavga olayları belediyeyi harekete geçirdi. İlk ve orta öğretim okullarındaki minik öğrencilerin huzur içinde okula gidebilmeleri için, 25 okula özel güvenlik görevlisi tahsis etti. Ocak ayı itibariyle göreve başlayan görevliler sayesinde okullardaki giriş ve çıkışlar kontrol altına alındı. Tespit edilen olumsuzlukların emniyet güçlerine anında bildirilmesi ile birlikte okul çevrelerindeki suç oranlarında önemli bir azalma kaydedildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.