Bugünkü
Takvim

Beni koruyun!

Oyuncu , oyuncu eşi Günay Musayeva'nın arkadaşları tarafından tehdit edildiğini iddia etti... Mahkeme, tehditte adı geçen kişinin 3 ay süre ile Karel'e yaklaşmamasına karar verdi

ABONE OL
Beni koruyun!
Azeri manken Günay Musayeva ile evlilikleri çatırdayan oyuncu Tolga Karel, 2 hafta önce silahla tehdit edildiğini öne sürerek hem savcılığa şikayette bulundu hem koruma kararı aldırdı. İstanbul Maslak'ta eşinin oturduğu sitenin otoparkında iki kişinin yanına yanaştığını iddia eden Karel, "Hakaretlerin ardından birisi silah çekince kaçmaya başladım. İki el silah sesi duydum. Sonradan bu şahsın eşimin şoförü olduğunu öğrendim. Bunu bana eşim yaptırdı. Eşimden ve bu şahıstan şikayetçiyim. Gereğinin yapılmasını istiyorum" diye konuştu.

EVET BEN DE TOKAT ATTIM
Musayeva ise, "26 Ocak günü sabah 06.00 sıralarında eşim eve alkollü bir şekilde geldi ve evi dağıttı. Eşimi dışarı çıkardım. Sonrasında yaşananlardan bilgim yok. Suçlamaları kabul etmiyorum" diye ifade verdi. Karel'in kendisini tehdit ettiğini iddia ettiği Özkan Berber de ifadesinde Cüneyt Aysan isimli şahsın şoförlüğünü yaptığını anlatan anlatarak şöyle konuştu: Zaman zaman Cüneyt Bey'in isteği ile Günay Hanım'ı gideceği yerlere götürürüm. Günay Hanım'ın şoförü değilim. Olay günü de Cüneyt Bey, Günay Hanım'ı gezmeye götürmemi istedi. Günay Hanım, Tolga Bey'in alkollü bir şekilde gelerek evi dağıttığını ve halen sitenin girişinde olduğunu söyleyince ben de kendisiyle konuşmak için yanına gittim. Tolga Bey, bana küfrederek omzuma vurdu. Ben de tokat attım. Kaçınca peşinden koştum. Ancak yakalayamadım. Hakaret ve tehdit etmedim. Silahım yok... Mahkeme, tehdit ettiği iddiasıyla Berber'in 'e üç ay süreyle yaklaşmamasına karar verdi.

Ali OKTAY

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.