Bugünkü
Takvim

'den paralel

ABONE OL
CHP'den paralel ziyaret
17 Aralık ve 25 Aralık soruşturmalarının ardından sık sık 'cemaatle işbirliği' suçlamalarına hedef olan CHP'den paralelcilere yönelik sürpriz bir ziyaret kararı geldi. Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu ve İstanbul Milletvekili Ali Özgündüz, eski emniyetçi Yakup Saygılı ile Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca'yı Silivri Cezaevi'nde ziyaret etmek üzere Adalet Bakanlığı'na başvurdu. CHP'li Özgündüz e ilişkin "Cemaate açılım olarak değerlendiriyorlar, haksızlık ediyorlar. Biz insan hakları açısından bakıyoruz ve geçmişte neyse bugün de aynı noktadayız" dedi. Özgündüz, Silivri'de Saygılı ve Karaca'yı ziyaret etme başvuruları konusunda henüz Adalet Bakanlığı'ndan yanıt gelmediğini belirtti.

Evrin GÜVE NDİK

kalan karakter 1000

halit halit

Vekilim bu ilgi sevgi camiaya mı yoksa arkasındaki gücemi.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 07.02.2015 15:10
vefa vefa

ortak noktalarını çok merak ediyoruz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 07.02.2015 10:07
Kader Arslan Kader Arslan

Paralelden size de hayır gelmez.Bu adamlar tescilli hain,partinizi elinizden alırlar sizleri çırağa çıkarırlar....

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 07.02.2015 03:07

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.