Bugünkü
Takvim

Acı kebap

'de 2 katlı ev çöktü. 5 kişi enkazdan ağır yaralı çıktı. Eşine kebap almaya giden Mehmet Zinetler ise ölümden döndü

ABONE OL
Acı kebap
MERSİN'de önceki gece 60 yıllık 2 katlı bir binada çökme meydana geldi. Enkazdan çıkartılan Hatice Zinetler (30), 23 günlük bebeği Uğur Yiğit Zinetler, Murat Yıldırım (36), Semine Yıldırım (43) ve Suriyeli Krano Tamir enkazdan ağır yaralı olarak çıkarıldı. Bacağı kopan Hatice Zihnetler'e, Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde sabaha kadar müdahale yapıldı. Kopan bacağı enkazdan çıkarttırılarak hastaneye götürülen Hatice Zihnetler'in bacağı yerine dikildi. Olayın hemen ardından binanın önüne gelen ev sahibi Uğur Zinetler ve oğlu Mehmet Zinetler, enkaza bakıp ağladı. 1'i ağır 5 kişinin yaralandığı göçükten kurtulan ev sahibi dehşet anlarını anlattı. Mehmet Zinetler, "Ben olayı görmedim. Akşam işten geldim. Hanım 'Çarşıya git bana dürüm al' dedi. Gidip gelesiye olan olmuş. Bütün varımız, yoğumuz gitti. Ne yapacağız bilmiyorum. Burayı alalı 1.5-2 sene ancak oldu. Evde bir sıkıntı yoktu" dedi. Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, iki katlı evin, kolonlardaki demirlerin zamanla çürümesi nedeniyle çöktüğünü bildirdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.