Bugünkü
Takvim

Öncü takipsizlik

ABONE OL
Öncü takipsizlik
CHP'nin Şişli Belediye Başkanı , "Beni ve ailemi ölümle tehdit etti" dedi. İstanbul Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu harekete geçti. Savcı Bülent Başar, 'ün "şüpheli" olarak ifadesini aldı. Savcı Başar ifadeleri tamamladı. Ancak dava açmak üzere tam iddianamesini yazmaya hazırlanıyordu ki soruşturma dosyası elinden alındı. Bu aşamadan itibaren soruşturmaya başka bir meslektaşının bakacağı açıklandı. Hürriyet gazetesi ise dün dosya hakkında takipsizlik kararı verildiğini duyurdu. Ancak takipsizlik kararının dün Hürriyet'in haberinden sonra akşam saatlerinde verildiği ortaya çıktı. Bu ilginç durum da şu soruya yol açtı. "Hürriyet kararı nasıl öğrendi?"

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.