Bugünkü
Takvim

IŞiD'den canlı yayın

ABONE OL
IŞiD'den canlı yayın
Terör örgütü IŞİD, Ürdünlü pilot Muaz el- Kesasibe'yi yakarak infaz etti. Bu görüntüler dünyayı dehşete düşürdü. Ancak dün yayınlanan bir video, vahşeti ikiye katladı. IŞİD, kontrolü altındaki Suriye'nin Rakka kentinde dev ekranlar kurdurttu. Pilotun yakılma anını bu ekranlardan taraftarlarına izletti. Ortaya çıkan o videoda bir çocuğun infaz anını gülerek izlediği görüldü. IŞİD'in l-Kesasibe'yi yakarak öldürmesinin ardından, Ürdün de tutuklu IŞİD militanları Sacide er-Rişavi ve Ziyad Kerbuli'yi idam etti. Bu arada Dışişleri Bakanlığı ise 'in Ürdünlü pilotu öldürmesini kınayarak, Türkiye'nin terörizmle mücadelede Ürdün ve uluslararası toplumla tam dayanışma içinde olduğunu vurguladı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.