Bugünkü
Takvim

çiler için kırmızı bülten

ABONE OL
Böcekçiler için kırmızı bülten
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ofisine konulan "böceklerle" ilgili davanın ikinci duruşması dün Ankara'da görüldü. Duruşmaya, çilerin "dönemin başbakanı" pişkinliği damgasını vurdu. Erdoğan'ın avukatı, şüphelilerin avukatlarının "dönemin başbakanı" ifadesinin kullanılmasına itiraz etti. Duruşma sonrasında Ankara 7. Ağır Ceza Mahkemesi, sanıklar Sedat Zavar, Serhat Demir, İlker Usta hakkında "kaçak" olmaları nedeniyle "tutuklama" kararı verdi. Sanıklar yurtdışında oldukları için haklarında kırmızı bülten çıkarılacak.

Yüksel TEMEL

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.