Bugünkü
Takvim

Karton Kral

Kral Abdullah'ın ölümü halkını derinden etkiledi. Yönetim de ailenin maketlerini hazırlatıp ülkenin her yerine yerleştirdi. Taziye dileklerini kabul etti...

ABONE OL
Karton Kral
Suudi Arabistan Kralı geçtiğimiz ay hayatını kaybetti. Yerine kardeşi, Veliaht Prens ve Savunma Bakanı olan 79 yaşındaki Selman Bin Abdülaziz geçti. Kralı Abdullah için birçok lider taziye mesajı yayınladı. Ülke çapında taziye töreni düzenlendi. Hatta alışveriş merkezleri, okullar ve devlet binalarına kral ve prenslerin karton maketleri konuldu. Maketlerin arkasından uzanan bir el, gelenlerin elini sıktı. Böylelikle herkesin taziyeye gelmesi sağlandı. Ancak bu görüntüler internette günün espri konusu oldu.

kalan karakter 1000

gerçekçi gerçekçi

sen olsan ne yapardın

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 04.02.2015 16:17

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.