Bugünkü
Takvim

Ödüllü valizi bekledi

ABONE OL
Ödüllü valizi bekledi
Son Umut filmindeki performansıyla 'Australian Academy of Cinema and Television Arts'ta en iyi yardımcı erkek oyuncu ödülüne layık görülen Yılmaz Erdoğan yurda döndü. İstanbul'a gelen , Atatürk Havalimanı'nda yaklaşık yarım saat boyunca içinde ödül olan valizinin gelmesini bekledi. En iyi yardımcı erkek ödülüne layık görülmesinden ardından birçok tebrik mesajı aldığını söyleyen Erdoğan "Yurt çapında böyle bir sevinç oluşması benim için çok tarihi bir şey. O yüzden çok onur duydum" dedi. Ödül benim için sürpriz oldu diyen Erdoğan "Son Umut" filminde rolünü İngilizce oynadığını hatırlatarak "Öncelikle bu rolü 'tam bir becerebilelim' diye düşünüyorsun. Doğrusu ödül düşünemiyorsun. O yüzden ödül benim için ciddi bir sürpriz oldu. Rolün kendisi zaten sürprizdi. Ödül iyiden iyiye sürpriz oldu." diyerek sözlerini tamamladı.

Deniz DERİN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.