Bugünkü
Takvim

İkiz mucize

ABONE OL
İkiz mucize
İngiltere, 28 yaşındaki Hayley Haynes'i ve ikiz bebeklerini konuşuyor. Doktorlar tarafından genetik olarak erkek ilan edilen, yani XY kromozomları taşıdığı söylenen ve anne olamayacağı belirtilen Haynes, hayatının şokunu yaşadı. Ancak genç kadının kaderi bir tarama sırasında değişti. Sadece birkaç milimetre çapında rahmi olduğu anlaşılan Haynes, hormon tedavisi gördü. Rahmi büyütülen Haynes, çocukluk arkadaşı Sam ile evlendi ve tüp bebek yöntemiyle hamile kaldı. Yaşadığı tüm zorluklardan sonra ikiz bebeklerini dünyaya getiren Haynes, "Anne olmak hayatım boyunca başıma gelen en güzel şeydi. Bu benim için gerçek bir mucize" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.