Bugünkü
Takvim

Riyakarlık Zaman'ı!

ABONE OL
Paralel medyanın Gazze konusundaki iki yüzlülüğü bir kez daha ortaya çıktı. İsrail'in geçici insani ateşkesin ardından Gazze'ye bomba yağdırmasını Zaman gazetesi dün "Ateşkes bitti, İsrail katliama kaldığı yerden devam etti" başlığıyla gördü. Haberde Hamas'ın ateşkesi kabul etmesine rağmen İsrail'in saldırıya devam ettiği kaydedildi. Buna karşın İngilizce gazete Todays Zaman'da ise aynı olayla ilgili farklı bir haber yer aldı. İngilizce haberde ateşkes çabalarını İsrail'in değil de Hamas'ın sabote ettiği yazıldı. Haberde Hamas'ın ateşkes teklifini reddederek İsrail'e yeniden roket saldırısı düzenlediği, bu saldırıya rağmen İsrail'in 24 ateşkesi uzattığı belirtildi. İsrail'i koruyan haber okurları şoke etti.

Mesut ALTUN


Paralel yapıdan İsrail'e destek!

kalan karakter 1000

vefa vefa

haçlı ordusu ve onun yandaşları kol kola.

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır0
cevapla 29.07.2014 08:10
pusula pusula

"The Time" i türkceye tercüme edersek " zaman" olur. "Time" gazetesi yahudilerin olduguna göre "zaman" da yerli yahudilerin olabilir mi, yada yahudi degilse bile yahudi usaklari olabilir mi acaba? Bu habere baska türlü bir anlam veremiyorum.

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır0
cevapla 29.07.2014 02:03

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.