Bugünkü
Takvim

Elif haber elemanı

Polis memuru arkadaşının silahıyla intihar ettiği öne sürülen 'nin, narkotik polislerine haber elemanlığı yaptığı ortaya çıktı

Elif haber elemanı
Antalya'da önceki gün evinde polis arkadaşı M.U.'nun silahıyla intihar ettiği öne sürülen 34 yaşındaki Elif Üre'nin ilginç ilişkileri çıktı. Narkotik Büro Amirliği yetkilileri, genç kadının uyuşturucuyla mücadele kapsamında kendilerine haber elemanlığı yaptığını öne sürdü. Konyaaltı plajında yönetici olarak çalışan, aynı zamanda profesyonel dalgıç olan Elif Üre'nin eşinden ayrıldığı ve bir kızının bulunduğu öğrenildi. 3 kez intiharı denediği iddia edilen Üre'nin, İngiltere'de mastır yaptığı, iyi derecede İngilizce, Almanca ve Fransızca bildiği belirtildi. Uyuşturucu ile ilgili ihbarları polis M.U.'ya ileten Üre'nin, üniversiteli M.Ş.T. ile ilişki yaşadığı, sevilisine "İntihar ediyorum" diye mesaj attığı öğrenildi. Açılan soruşturmada polis memuru M.U.'nun sabah 06.00 niçin Üre'nin evine gittiği ve silahının neden genç kadında bulunduğu sorularına yanıt aranıyor.

Erdoğan ÖZTÜRK

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.