Bugünkü
Takvim

Ne yaptın Asuman!

Prof. Ahmet G.'nin öldürdüğü doçente ait flaş belleğin kayıp olduğu ortaya çıktı. Belleğin, uğruna cinayet işlenen tarafından atıldığı iddia edildi

ABONE OL
Ne yaptın Asuman!
Selçuk Üniversitesi'nde 2 çocuk babası Prof. Dr. Ahmet G. (53), 3 çocuk babası Doç. Dr. Celalettin Özdemir'i (42), fakültede sekreter olarak çalışan evli ve çocuklu Asuman S. (23) yüzünden öldürdü. Doç. Dr. Özdemir'in cesedi olaydan 2 gün sonra odasından koku gelmesi sonucu bulundu. Olayın ardından Prof. Dr. Ahmet G., tutuklandı.

İÇİNDE ÖZEL MESAJLARI VARDI
S.'nin de işine son verildi. Bu arada Doç. Özdemir'in, YÖK'e göndereceği flaş belleğin kayıp olduğu ortaya çıktı. Flaş belleğin içinde Prof. Dr. Ahmet G. ve ilgi duyduğu kadın sekreter Asuman S. ile aralarındaki cep telefonu mesajlaşmalarının ve fakültedeki bazı öğretim üyeleri hakkında hazırladığı raporun bulunduğu iddia edildi.

ÇELİŞKİLİ İFADELER VERDİLER
Prof. G.'nin ifadesinde "Olaydan sonra Asuman bana 'Celalettin'in flaş belleğini aldım. Tuvalete attım' dedi. Anladığım kadarıyla mesajlarda kendi adı geçtiği için bu şekilde davranmış" dediği öğrenildi. Suçlamaları kabul etmeyen Asuman S. ise olay günü tuvalete uğrayıp fakülteden ayrıldığını belirterek "Flaş belliği almadım" dedi.

CİNAYETİ ANLATTI...
Sekreter Asuman'ı kıskandığı için meslektaşını öldüren Prof. Dr. Ahmet G., yakalandıktan sonra cinayeti ayrıntıları anlattı. "Kendimi tutamadım" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.