Bugünkü
Takvim

Uzun boylu !

ODTÜ üçüncüsü 1.25 metre boyundaki ile 1.35 metrelik Sevil Pedük'ün ı nikah masasında mutlu sonla noktalandı... 7 ay tanışmak için bekleyen Acar, 'Buna değdi' dedi

ABONE OL
Uzun boylu aşk!
AŞK engel tanımaz... Eskişehir'de, 1.25 metre boyundaki Yılmaz Kerem Acar, kendisinden 10 santimetre daha uzun olan Sevil Pedük ile dünyaevine girdi. Orta Doğu Teknik Üniversitesi'ni (ODTÜ) 3'üncülükle bitiren, 4 yıl engelliler tekerlekli basketbol takımında oynayan, Amerikan bilardosunda Türkiye'nin tek engelli oyuncusu olma özelliğine sahip Yılmaz Kerem Acar, gönlünü kaptırdığı Sevil Pedük ile nikah masasına oturdu.

KEBAPÇIDA TEKLİF
Dostlarının aracılığı ile tanıştıklarını, evlilik teklifini ise bir kebapçıda aldığını söyleyen çiçeği burnunda gelin, mutlu sona ulaşan yolu şöyle anlattı: "Sıradan bir teklifti. Bir yerde kebap yiyorduk. O sırada biz İskenderleri yerken, 'Evlenelim' dedi. Ben de, 'Olur' dedim. Sonra biz yemeğe devam ettik. Ardından da bir baktık nikah masasındayız." Şu anda Eskişehir Vergi Dairesi'nde çalışan damat Yılmaz Kerem Acar da çok mutlu olduğunu vurguladı. Sevil Pedük ile tanışmak için 7 ay beklediğini anlatan Acar, "İyi ki beklemişiz. Sonunda aradığımız gerçek mutluluğu, birbirimizi bulduk. Arkadaşlarımız da sağolsunlar bize destek verdiler" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.