Bugünkü
Takvim

İğneli hayat

ABONE OL
İğneli hayat
İzmir Gaziemir Belediyesi'nde çalışan Salih Aktaş, 2007'de ameliyat oldu. İddiaya göre, doktorlar Aktaş'ın kafa tasında iğne unuttu. Dayanılmaz ağrılar çeken Aktaş, olayı yargıya taşıdı. Mahkeme doktorlara 8 bin lira ceza verdi. "İğnelerle yaşayabilir" denilen bilirkişi raporunu dikkate alan Yargıtay ise "Devlet memurunu değil, hastaneye dava açabilirsin" diyerek mahkeme kararını bozdu. Hastaya ise 20 bin lira ceza kesildi. Belediye işçisi hacizlik oldu. Bu sırada eşi tarafından terk edilen ve yapılan iğnelerle ağrıları hafifletilen , "7 yıldır başımda iğneyle, ağrılarla yaşıyorum. Riskli diye iğneleri almıyorlar. Doktorların hatasını çekiyorum. Çare bulmak için çalmadık kapı kalmadı. Son olarak elimdeki rapor ve belgelerle meclise gideceğim. Cumhurbaşkanlığına ve başbakanlığa sesimi duyurmaya çalışacağım" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.