Bugünkü
Takvim

Boğaz'dan korktu

ABONE OL
Boğaz'dan korktu
'Geçilmez Inky' lakaplı dünya ve olimpiyat şampiyonu Hollandalı kadın yüzücü Inge de Bruijn, İstanbul Boğazı'nda yüzmekten korktuğunu açıkladı. Bugün yapılacak Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı'nın onur konuğu olan eski yüzücü, soğuk suyu sevmediğini söyledi. Bruijn, "İstanbul Boğazı'nda soğuk suya dalacağımı düşünüyorum. Bu bana korkutucu geliyor. O yüzden suya girip, hemen çıkacağım. Gösteri için yüzeceğim, yarışta olmayacağım" dedi. Türkiye'de gitmediği yer kalmadığını belirten Bruijn, "Türkiye'de olmak beni mutlu ediyor. Çünkü insanları iyi, yemekleri, havası ve kültürü güzel" diye konuştu.

kalan karakter 1000

Hümmet Hümmet

sularımızı kirletmediği iyi olmuş.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 20.07.2014 12:52

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.