Bugünkü
Takvim

rtık hocam

ABONE OL
Yogartık hocam
'Büyük yoga üstadı' olarak anılan Akif Manaf (56), öğrencilerini taciz ettiği ve bazı müşterilerini dolandırdığı gerekçesiyle gözaltına alındı. Manaf'ın kadın öğrencilerini, "Şimdi size enerji vereceğim. Bedeninizden çıkıp gezinti yapacaksınız" diyerek hipnoz ettiği, sonrasında tecavüz girişiminde bulunduğu iddia edildi. İstanbul'da 18, Türkiye genelinde 37 şubesi olan yoga merkezinin sahibi Manaf hakkında 12'si kadın 13 kişi polise şikayetçi oldu. 20'nin üzerinde kitabı bulunan Manaf suçlamaları kabul etmezken, taciz konularının evinde ve işyerinde gerçekleştiği öne sürüldü.

Emir SOMER

kalan karakter 1000

10 ağustos sonuçları 10 ağustos sonuçları

o kadar yoga isiteyen varki adamı bellemişler işte

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 17.07.2014 09:16

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.