Bugünkü
Takvim

'un

'daki olası su sorunu, farklı mecraya taşındı. Bir gazete Geziciler'in Twitter'da "İstanbul'un suyunu bitirelim" şeklinde kampanya başlattığını iddia etti...

İstanbul'un su problem
Vaiz lobisi, faiz lobisi kol kola verdi. İstanbul Taksim'deki Gezi Parkı kaosun adresi olarak tarihe geçti. Amacına ulaşamayan lobi bu kez olayların yıldönümüne kilitlendi. Ancak 31 Mayıs'ta Gezi'den boş dönen provokatörlerin son planı ise sudan bahaneydi!

KURAK EYLEME SANAL ÇAĞRI
Gezi olaylarında ortalığı yakıp yıkan ve gençlerin ölmesine neden olan provokatörlerin bu kez su üzerinden yeni bir eylem planı yürütmeye çalıştıkları öne sürüldü. Bilim adamları aylardır 'a yeterli düzeyde yağmurun düşmediğini söyledi. Bu yüzden su sıkıntısı çekilebileceğini belirtti. Bazı uzmanlar da "İstanbul'un 2 aylık suyu kaldı" dedi. İşte bu uyarılardan sonra bir gazeteden ilginç bir iddia geldi. Söz konusu haberde Geziciler'in sosyal paylaşım sitesi Twitter'da harekete geçtiği öne sürüldü. İddiaya göre amaç, İstanbul'un suyunu bitirmeye yönelik bir eylemdi. Buna göre eyleme katılanlar tarafından musluklar açık bırakılacak, İstanbul'un suyu 1 ayda bitirilecek, hükümet ve belediye de zor duruma düşürülecekti. Bu eylem için şimdiden 10 binin üzerinde tweet atıldığı da iddialar arasında yer aldı.

kalan karakter 1000

zara zara

zavallilar ne yapacakarini sasirdilar istedikleri olmayinca bu hale geliyorlar bundan sonra Erdoganin oylari dahada yükselicek, sanatcilara yaptiklarindan sonra herkesin gözünden düstü bunlar o yüzden kuduruyorlar

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır2
cevapla 17.07.2014 17:50
İnşallah İnşallah

Milletimizin fakülte mezunu olanı da olmayanı da her zamanki gibi seçimle kimi cumhurbaşkanı seçeceğini iyi bilir,sıkıntı yok.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 17.07.2014 17:01
halis halis

musluğu açmasını bilen de ,ödemesini tipiş tipiş öder.ödeme de görelim donunu alırlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır1
cevapla 17.07.2014 15:45
judas judas

sadece lise mezunu ve üstü oy kullanıcak denirse.cumhurbaşkanı kim olur

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır5
cevapla 17.07.2014 15:00
judas judas

çok merak ediyorum susuz kalırsak kime suçu atacaksınız.benden size tüyo muslukları açık bıraktılar diyin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır6
cevapla 17.07.2014 14:58

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.