Bugünkü
Takvim

Bayrak indireni yine indirdik

ABONE OL
Bayrak indireni yine indirdik
Antalya Muratpaşa'da bulunan Bahçelievler Polis Merkezi'ne dün akşam saatlerinde giden 19 yaşındaki Cengiz Önkol, bir konuyla ilgili müracaatta bulunacağını belirterek bahçeye girdi. Polis merkezi önünde bir süre çevreye bakınan Önkol, aniden bayrak direğine tırmanmaya başladı. Polis merkezindeki kapı nöbetçisinin uyarısına rağmen tırmanmaya devam eden Önkol, Türk bayrağını indirmeye kalkışınca polis memuru iki kez havaya uyarı ateşinde bulundu. Buna rağmen girişimine devam eden Önkol, sağ bacağından vurulup etkisiz hale getirildi. Hastaneye kaldırılan zanlının çok sayıda suç kaydının olduğunu belirlendi. Daha öncede İstanbul Gaziosmanpaşa'da bir kişi Türk bayrağını indirmek isterken ayağından vurulmuştu.

Erdoğan ÖZTÜRK

kalan karakter 1000

mehmet mehmet

bunu diyarbakırdada beklerdik. yemedi orada değilmi

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 17.07.2014 09:52

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.