Bugünkü
Takvim

Burnunu yaptırdı ayakları kesildi

Özel bir hastanede burun estetiği ameliyatı olan 'in, bulaşan virüs nedeniyle hayatı alt üst oldu. Komaya giren Çelik'in ilaçlara tepki vermesi üzerine ayakları kesildi

ABONE OL
Burnunu yaptırdı ayakları kesildi
İstanbul'da henüz 1 buçuk yaşında bir çocuk annesi olan 25 yaşındaki Sevinç Çelik'in yaşadığı kabus, burun eti ameliyatı olmak için 3 Mayıs'ta gittiği özel hastanede başladı. Bir günde tahlilleri yapılan ve ameliyata alınan Çelik, bir sonraki gün evine gönderildi. Daha sonra kusma ve ağrı şikayeti yaşayan genç kadın, devlet hastanesine giderek muayene oldu. Burada serum verilerek gönderilen Çelik, aynı şikayet üzerine başka bir hastaneye başvurdu. Doktorlar Çelik'i, yine "Bir şeyin yok" diyerek eve gönderdi.

AMELİYATHANE VİRÜSÜ KAPTI
Ancak yaşanan sağlık problemi 'in Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne müracaatı ile anlaşıldı. Doktorlar Sevinç Çelik'in, ameliyathane virüsü kaptığını belirledi. Bu hastanede bir süre komada kalan anne Çelik, ilaçlara tepki verince hemen ameliyata alındı ve kurtarılmak için bacakları kesildi. Olayın şokunu yaşayan talihsiz kadın, "Ben burun estetiği olmuştum. Ameliyathane enfeksiyonu kapmışım" şeklinde konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.