Bugünkü
Takvim

'Darbe'nin filmi

'Darbe'nin filmi
7 Şubat MİT Krizi ve 17-25 Aralık operasyonlarının perde arkasını anlatan "Darbe" filminin senaryosunu ve yapımcılığını üstlenen gazeteci Avni Özgürel, TAKVİM'e konuştu. Filmin gerçeklerden oluştuğunu belirten Özgürel, "'nde Cumhuriyet tarihinde MİT Müsteşarı ilk kez suçlu sıfatıyla ifadeye çağrıldı. Başbakan kendi makam arabasını göndererek MİT Müsteşarı'nı aldırdı. Hem de polis kuşatması altında. Havaalanlarında Hakan Fidan'ı gözaltına almak için VİP çıkışlar tutulmuştu. İstanbul'daki MİT binası terörle mücadele ekipleri tarafından kuşatılmıştı. Hakan Fidan'ın yerine gelecek isim bile belliydi" diye konuştu.

kalan karakter 1000

osman osman

Bütün bunları nasıl yaptın be hoca?Demek ki sen dünyayı ele geçirmek istiyorsun.Tek başına bu kudret,olacak iş değil.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır1
cevapla 14.07.2014 09:34
mehmet mehmet

ne darbesi. kardeş bildiğin yolsuzluk bunu ört bas etmek için uğraşıyorlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır10
cevapla 14.07.2014 09:09
şenol şenol

hakan fidan ın yolsuzlukla ne işi olabilir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 14.07.2014 16:43

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.