Bugünkü
Takvim

Baltayı taşa vurdular

İstanbul 'de 73 yaşındaki emekli H.E., kendisini telefonla arayıp para isteyen ları yakalattı

ABONE OL
Baltayı taşa vurdular
Aralarında ünlülerin ve profesörlerin de olduğu çok sayıda kişiyi ağlarına düşüren telefon ları bu kez baltayı taşa vurdu. 4 Temmuz'da Sultangazi'de oturan H.E'yi evden telefonla arayan kişi, kendini İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde görevli başkomiser olarak tanıttı. Yaşlı adam, "Hakkınızda soruşturma var. Para ve altınları inceleyeceğiz" diyen kişilere isteklerini yerine getireceği sözünü verdi. H.E., daha sonra İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne giderek durumu anlattı. Polis, dolandırıcıları yakalamak için kolları sıvadı. H.E.'nin içinde para bulunan çantayı verilen adreste teslim ettiği sırada sivil polisler, 2 dolandırıcıyı yakaladı.

Emir SOMER

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.