Bugünkü
Takvim

Savcıya suç duyurusu

Savcıya suç duyurusu
'in avukatı , Hizmet Hareketi'ni bitirmek istediği iddia edilen Ankara Savcısı Serdar Coşkun ve Emniyet Terörle Mücadele Dairesi Başkanı Turgut Aslan'ın yazılı talimatları hakkında suç duyurusunda bulundu. Albayrak, "Biz öncelikle bu metni hazırlayan, metni imzalayan, emri veren, uygulayan, azmettiren, yardım eden kişilerle ilgili Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulunduk" dedi.

kalan karakter 1000

Şahin TAHİROĞLU Şahin TAHİROĞLU

Nurullah Albayrak denen zat.
İşinize geldiğinde yasa tanımazsınız.işinize gelmediğinde yasalara sığınırsınız.Sen şimdi Bu feto denen şahsın Amerikadan neden gelmediğini bu halka kıvırmadan açıkla. Bu adamın geliri nerden,senin gelirlerin nereden,ne kadar vergi veriyorsun.Bu halka hangi hizmeti yaptın .Hukuk adına ne yaptın.Avukatım diye cüppe altına sığınma.Şimdi git hakaret ediyor diye benide şikayet et. Et ki şu yüzünü duruşmada bir göreyim sen nasıl bir zatsın.Feto ile hareket edenlerin iyi niyetinden şüpheliyiz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 10.07.2014 16:17
fatih fatih

yürü git ftö amerikan cıa uşağı

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 10.07.2014 13:04
Emrullah Emrullah

gülen örgütü son çırpışınız tabandaki masum kardeşler ayıkmaya başladılar Elhamdülillah tavandakiler zate hamudu ile götürdüler tıkına tıkına yiyin mahkemeyi kübrada size yaptığım yardımları tek tek alacağım inşallah daha halen şimdiye kadar kaybolan KİMSE YOKMU derneği gene ortaya çıktı utanmadan mesaj üstüne mesaj biraz sıkılın be insanları duygu sömürüsü ile asalak bit gibi emdiniz bundan sonra sizlere yardım ha helak olun

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 10.07.2014 11:51

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.