Bugünkü
Takvim

Bu çatı çöker

ABONE OL
Bu çatı çöker
CHP ve MHP'nin çatısı dağılmak üzere... Her iki partide de çatlak seslerin iyice dillendirildiği çatı aday Ekmeleddin İhsanoğlu'na bir tepki de CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı gösterdiği Mustafa Sarıgül'den geldi. Kendisine yakın isimlerle sık sık bir araya geldiği öğrenilen Sarıgül, "Her siyasi partinin kendi adayını çıkarması gerektiğini ifade ettim. HDP, MHP ve CHP seçmenleri birbirinden farklıdır. Şu anki adaylara baktığımız zaman AK Parti'nin seçimi çok rahat kazanacağı ortada. İhsanoğlu'nun yüzde 30-33 oy alacağını tahmin ediyorum" dedi.

kalan karakter 1000

Uğur Uğur

Haberde geçen:
"Her partinin ayrı adayı olmalı" tespiti şöyle doğru bulmuyorum:
1 ay sonra parti başkanı seçilmeyecek, cumhurbaşkanı seçeceğiz,
o da tarafsız olmalı, RTE tarfsız bir CB adayı değildir.
Bunun kanıtı da son mitinglerde sanki genel seçimi mitingi yapıyormuş gibi
hala "bunlar, bunlar, ..." diye telafuz etmesi, "bunlarla böyle mücadele edeceğiz" demesidir.
Cumhurbaşkanı Türkiye'nin tamamı ile barışık olmalıdır.
Bu açıdan RTE doğru bir aday görünmüyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 10.07.2014 02:50
Çatı Çatı

Bu gala taşlı gala bu çatı nerde kala.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 10.07.2014 00:20
nermin nermin

çatı uçtu gitti emkelattin beyde bu işi kıvıramadı türkiyenin sorunlarından haberi bile yok adamın nasıl başkomutan olacak bu adam

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır1
cevapla 09.07.2014 16:02
selman selman

çatımı kaldı ekmelttin pısırık arkadaşlar gören göz kılavuz istemez

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 09.07.2014 16:00
nurettin nurettin

KILIÇDAROĞLU VE BAHÇELİ,Yİ HERKES-VATANDAŞLAR ÇOOOOK İYİ BİLDİKLERİNDEN AĞABABALARI BUNLARDAN BİR CACIK OLMIYACAĞINI BİLDİĞİNDEN BUNLARIN YERİNE İHSANOĞLU,NU ADAY GÖSTERMELERİNİ İSTEDİ BUNLARDA ADAY YAPTILAR. AĞABABALARI HALA UYKUDAN UYANAMAMIŞ Kİ MİLLETİDE UYUYOR SANIYOR Kİ GÖSTERDİĞİ ADAYIN SECERESİNİ-VERİLEN EMİRLERİN DIŞINDA BİRŞEY YAPMADIĞINI BUNLARDA KENDİSİNİN EKSİLER HANESİNE YAZDIRDIĞINI GÖREMİYECEK KADAR GÖZLERİ KARARMIŞ.ÖYLE ZANNEDİYORUM Kİ İHSANOĞLU KENDİ İRADESİNDE OLSAYDI ADAY OLMAZDI.ALLAH CC.KENDİNDEN BAŞKASINA KUL YAPMASIN.KULA KUL OLURSAN KULLANIR KULLANIR TURNUSOL KAĞIDI GİBİ İŞİ BİTTİMİ ATAR.YERİ GELDİMİ BUNLAR KENDİ MENFAATLERİ ÇIKARLAI İÇİN ANNESİNE-BABASINA-KARISINA-ÇOLUK ÇOCUĞUNA BİLE ACIMADAN KIYARLAR.BUNLAR İÇİN BİRTEK ÇIKARLARI-MENFAATLER ÖNEMLİDİR GERİSİ FASA FİSO.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır1
cevapla 09.07.2014 12:43

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.