Bugünkü
Takvim

Cemaat dağıldı

GS'li eski futbolcu Tugay'ın babası dün toprağa verildi. Cenazeye çok sayıda ünlü isim gitti Ancak 'in eski öğrencisi 'den uzakta saf tutması ise dikkat çekti...

Cemaat dağıldı
Türk futbolunun ünlü isimleri dün bir caneze töreninde bir araya geldi. A Milli Futbol Takımı ve Galatasaray'ın eski kaptanlarından Tugay Kerimoğlu'nun hayatını kaybeden babası Özkan Kerimoğlu için dün İstanbul Ataköy 5. Kısım Camisi'nde cenaze töreni düzenlendi.

AVLUDA BİLE YAN YANA GELMEDİLER
Cenaze namazına Kerimoğlu ailesinin yanı sıra Türkiye Futbol Direktörü ve A Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim, yardımcısı Hamza Hamzaoğlu, Bursaspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, teknik direktörler Hikmet Karaman, Bülent Ünder, Ergün Penbe, Arif Erdem ile Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay da katıldı. Cenazeye gidenler arasında Bağımsız Milletvekili de vardı. Meclis'teki hiçbir oturuma katılmayan ancak cemaatin tüm toplantılarında ön sıralarda yer alan Şükür, cenaze töreni için Ataköy 5. Kısım Camisi'ne gitti. İşte caminin avlusu ilginç anlara sahne oldu. Fatih Terim, bir zamanlar öğrencisi olan Hakan Şükür ile bir araya gelmedi. Hatta ona selam bile vermedi. İkili arasındaki uzaklık cenaze namazında da kendini gösterdi.

YİNE SANAL ALEMDE ORTAYA ÇIKTI...
Tuzlukcu Vekil Hakan Şükür, Tugay Kerimoğlu'nun yanında saf tutarken gözler Fatih Hoca'yı aradı. Ancak Terim, cemaatin en son sırasında yer aldı. Bu manzaraya tanık olanlar şaşkınlığını gizleyemedi. Öte yandan vekillik görevini yerine getirmeyen Hakan Şükür, yine sosyal medyada ortaya çıktı. Sosyal paylaşım sitesi Twitter'da yazıp durdu.

kalan karakter 1000

adam olun adam olun

cemaat safı da siyesete giri helal olsun

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır6
cevapla 07.07.2014 15:15
v atandaş v atandaş

resime bakınca cemaatin GS ile kolkola olduğu görülüyor.haluk Ulusoy döneminde gs nin nasıl kollandığını,fb nin ise nasıl parçalandığını unutmadık.lanet olsun o dönemde bu işleri organize edenlere.bedava verilen onlarca penaltıya kargalar bile gülerken çok dürüst olan hakan neredeydi.niye karşı gelmedi.bırakın bu işleri.

Aynı Görüşte misiniz?
evet14
hayır6
cevapla 07.07.2014 15:03
ramazan ramazan

kafanızı bozmuşsunuz cemaat paralel hakan şükür hepinize gider

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır14
cevapla 07.07.2014 16:20
akr akr

Hakan Şükür bu ülkenin yetiştirdiği en dürüst şahsiyetlerinden biridir.Bu ülkeye ihanette Terimden şüphelenirim Şükürden şüphe etmem . Gerisi lafu güzaf

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır41
cevapla 07.07.2014 14:07
İFTİRA İFTİRA

Ey iftiracı din kardeşlerim şu an Hakan şükür namaz kılmamakta diğer insanlarada dikkat ederseniz hepsinin eli öyle bağlıdır Durmak yok günah almaya devam :)

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır8
cevapla 07.07.2014 14:05
misafir misafir

sen de bu iftiralarınla başkalarının günahını almaya devam et

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır3
cevapla 07.07.2014 16:45
hamdi hamdi

el nasıl bağlanır diye nutuk atan kardeşler daha namaz başlamamış aklınız fikriniz sadece bir insanı aşağılamaksa size bir şey diyemem ama lütfen bir gün sizlerde bu saffın saf tutuğu yerde olcaksınız o zaman tuzlukmu yoksa şekermi anlarız

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır19
cevapla 07.07.2014 13:12

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.