Bugünkü
Takvim

İşte

ABONE OL
İşte hoşgörü
Hoşgörünün fotoğrafı, tatil cenneti Muğla'da çekildi. Bodrum İlçesi'nde sahilde bulunan Necip Nalbant Camii'ne namaz kılmak için giden cemaat, yer bulamayınca namazını caminin kumsala uzanan bahçesinde kılıyor. Cemaat namaz kılarken, tatil için ilçeye gelen yerli ve yabancı turistler denize giriyor. Caminin önünde denize girenlerle yoldan geçen tatilcilerin cemaatle aynı karede yer alması ise "hoşgörüyü" gözler önüne seriyor.

kalan karakter 1000

osman osman

İşte biz bu olmalıyız.İbadetini yapabilmeli,örnek yaşam ile dinimizi güzel temsil etmeliyiz.İnanmayanlara da saygılar,onlar da bir gün Rabbim tarafından hidayete erdirilirler inşaallah.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 04.07.2014 11:29

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.